Włosy to naturalna ozdoba twarzy. Nawet niewielka zmiana fryzury lub długości jest zauważalna. Dlatego każda przypadłość okolic skóry głowy wzbudza niepokój. Choroby włosów niestety bardzo często wiążą się z łysieniem. Na szczęście możemy odwrócić ten proces.

Choroby skóry głowy i włosów? Pomożemy rozwiązać wszystkie problemy

Niewłaściwa pielęgnacja i nieodpowiednie kosmetyki mogą spowodować łupież, łuszczycę, grzybicę lub łojotokowe zapalenie skóry głowy. Szczególnym przypadkiem jest trichotillomania, polegająca na wyrywaniu własnych włosów, wywoływana stresem. Z utratą włosów wiążą się takie choroby, jak na przykład łysienie androgenowe lub plackowate. Przyjdź do nas, a odpowiednio zdiagnozujemy i rozwiążemy Twój problem. Nasi pacjenci zawsze wychodzą z gabinetu z ulgą i uśmiechem na twarzy.

Oferujemy skuteczne leczenie i sprawdzone zabiegi

Klinika Medycyny Estetycznej OT.CO Clinic w Warszawie jest wyposażona w specjalistyczne sprzęty potrzebne do diagnozy oraz leczenia chorób skóry i włosów. W gabinecie trychologa oferowane są nowoczesne i skuteczne zabiegi, które pozwolą zapomnieć o problemach z włosami. Odpowiednie formy leczenia poprawią stan skóry oraz pomogą pozbyć się problemu łysienia. Stosujemy zabiegi stymulujące wzrost włosów, nowoczesną metodę FUE, dzięki której wypełnimy ubytki, karboksyterapię oraz wiele innych. Dowiedz się więcej na naszym blogu!