Metamorfoza Pana Pawła

Metamorfoza Pana Pawła przeszczep włosów FUE efekt przed i po zabiegu

Pan Paweł ( 39 lat) zgłosił się z bardzo zaawansowanym łysieniem androgenowym, chorował od 10 lat i proces szybko postępował. Wdrożono leczenie farmakologiczne aby zatrzymać na stałe proces wypadania włosów i wzmocnić włosy, które pozostały jeszcze na głowie. Wykonałem przeszczep włosów metodą FUE 2660 przeszczepów. Efekt przed i trochę ponad 6 miesięcy po zabiegu, włosy wciąż rosną….

Metamorfoza Pana Mateusza

metamorfoza przeszczep wlosow pan mateusz

Pan Mateusz (46 lat) trafił do mnie celem przywrócenia gęstości włosów w okolicy czubka głowy. Z łysieniem androgenowym zmaga się od 3 lat i proces nie był zaawansowany. Wykonałem przeszczep włosów: 1201 przeszczepów metodą FUE. Efekt przed i 5 miesięcy po zabiegu ( to nie jest ostateczny efekt następne włosy będą rosnąć do 10-12 miesiący) . Pan Paweł stosuje preparaty farmakologiczne aby wzmocnić i zapobiec wypadaniu włosów.

Metamorfoza Pana Maćka

Metamorfoza Pana Maćka przeszczep włosów FUE efekt przed i po zabiegu 5

Pan Maciek, jest znanym Warszawskim fryzjerem z rozpoznanym łysieniem androgenowym od wielu lat. Został zoperowany przed kamerą stacji TVN – „ Życie bez wstydu”. Zabieg został przeprowadzony techniką FUE, ponad 2500 przeszczepów. Przed zabiegiem nie znaliśmy się, teraz został moim fryzjerem i znajomym. Efekt przed zabiegiem i 10 tygodni po zabiegu, widoczny na zdjęciu. Na wspólnym zdjęciu efekt po 7 miesiącach, a włosy wciąż rosną.

Metamorfoza Pana Henryka

Metamorfoza Pana Henryka przeszczep włosów FUE efekt przed i po zabiegu

Pan Henryk (37 lat) trafił do mnie celem przywrócenia gęstości włosów w okolicy zakoli. Z łysieniem androgenowym zmaga się od 5 lat i proces postępuje. Wykonałem przeszczep włosów: 1191 przeszczepów metodą FUE. Efekt przed i 6 miesięcy po zabiegu. Pan Paweł stosuje preparaty farmakologiczne aby wzmocnić i zapobiec wypadaniu włosów.

Metamorfoza Pana Mateusza

Metamorfoza Pana Mateusza przeszczep włosów FUE efekt przed i po zabiegu

Pan Mateusz ( 48 lat) zgłosił się z zaawansowanym łysieniem androgenowym, chorował od 15 lat i proces postępował. Wdrożono leczenie farmakologiczne aby zatrzymać na stałę proces wypadania włosów. Dodatkowo wykonałem przeszczep włosów metodą FUE 2020 przeszczepów. Efekt przed i 12 miesięcy po zabiegu.

Metamorfoza Pana Pawła

Metamorfoza Pana Pawła 2 przeszczep włosów FUE efekt przed i po zabiegu

Pan Paweł (55 lat) miał wykonany przeszczep włosów w innej Klinice techniką STRIP (ponad 2000 przeszczepów). Zgłosił się do mnie aby poprawić niesatysfakcjonujący efekt wcześniej wykonanego zabiegu. Przeprowadziłem zabieg techniką FUE 1818 przeszczepów. Efekt zabiegu poprawkowego po 9 miesiącach.

Metamorfoza Pana Patryka

przeszczep wlosow metamorfoza pana patryka

Pacjent z łysieniem androgenowym, powiększone zakola. Wykonano zabieg FUE odtworzenia włosów w obrębie zakoli, wszczepiono 1500 przeszczepów.

Metamorfoza Pana Michała

efekt przeszczepu włosów u Pana Michała

Pacjent lat 49, zmagał się z problemem łysienia od 10 lat. Wykonano zabieg odtworzenia zakoli. Wszczepiono 1676 przeszczepów, wraz z odtworzeniem przedniej linii włosów, na którą wykorzystano 295 przeszczepów. Zdjęcia przed zabiegiem oraz 12 miesięcy po zabiegu.