Opinie pacjentów są dla nas bardzo ważne.

„Zadowolony pacjent to szczęśliwy pacjent.”

Zachęcamy do dodania opinii na portalu estheticon.pl oraz znanylekarz.pl

Piotr Turkowski - ZnanyLekarz.pl
Pokaż profil Dr Piotr Turkowski

Od wielu lat zmagałem się z wypadaniem włosów, mnóstwo kompleksów, problemy z atrakcyjnością i pewnością siebie. Zdecydowałem się na zabieg przeszczepu włosów u Doktora Piotra Turkowskiego w klinie Amroziak w Warszawie. Mimo wielu obaw doktor wszystko cierpliwie i rzetelnie wytłumaczył.Nigdy bym nie pomyślał, że to będzie aż taka różnica. Dziewczyna zachwycona,nie żałuję tej decyzji i polecam wszystkim, którzy walczą z tym kompleksem

Michał Kznanylekarz

Serdecznie polecam pana doktora, nie można trafić lepiej. Po operacji pan doktor interesuje się pacjentem, tłumaczy wszystkie wątpliwości, dogląda. Wykonał u mnie operację nosa, efekt jest wspaniały, polecam każdemu wizytę u tego lekarza!!!!

Cezaryznanylekarz

Pełen profesjonalizm, dr Piotr Turkowski to wspaniały lekarz. 6 miesięcy temu mój chłopak miał wykonywany przeszczep włosów u Pana Doktora w Klinice w Warszawie. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Mocno namawiałam go do wykonania tego zabiegu, ale teraz widzimy jak dobra to była decyzja. Pan Doktor jest bardzo miły, wytłumaczył wszystko krok po kroku, rozwiał wszystkie wątpliwości. Efekt jest naprawdę wspaniały, nie spodziewałam się, że zmiana może być aż tak duża. Chłopak naprawdę szczęśliwy, cieszy się bujną czupryną 🙂 Gorąco polecamy Pana Doktora 🙂

Karolina Kestheticon

Dzieki Dr. Turkowskiemu w końcu moge sie cieszyć sie pełna głowa włosów, przeszczep przyja sie wspaniałe a dr Turkowski jest profesionalista z duzym doświadczeniem i wiedza wiec każdemu polecam wizytę.

Bartosz Szznanylekarz

Efekt widoczny i zadowalający. Problem z łysieniem mam od czasu studiów. Jestem po 5 miesiącach od przeszczepu u dr Turkowskiego. Nie ma żadnych blizn i mogłem po kilku dniach wrócić do pracy. Bardzo się cieszę ze podjąłem taką decyzje.

Konto Tznanylekarz