Skip to main content

Nadmierne wypadanie włosów to dolegliwość, która dotyka ogromną część światowej populacji. Jest nie tylko defektem natury fizycznej, ale przede wszystkim przyczyną problemów emocjonalnych. Z tego powodu tak ważne jest, aby szybko i skutecznie z nią walczyć. Taką możliwość daje innowacyjna metoda leczenia Dr Cyj.

Na czym polega terapia peptydowa metodą Dr Cyj?

Dr Cyj jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które jednocześnie chcą walczyć z nadmiernym wypadaniem włosów, a także pobudzić wzrost nowych, już istniejących. Pomaga również wzmocnić włosy, dzięki czemu stają się gęste, mocne i zdrowe. Głównym założeniem terapii jest podanie tak zwanego koktajlu odżywczego bezpośrednio pod skórę głowy. Wspomniana mieszanka zawiera kompozycję siedmiu starannie dobranych peptydów oraz kwasu hialuronowego.

Terapia peptydowa Dr Cyj

Substancje te od wielu lat uważane są za jedne z najlepiej działających na tkankę podskórną – powszechnie wykorzystuje się je w kosmetologii oraz medycynie. Kwas hialuronowy, dzięki wstrzyknięciom bezpośrednio pod skórę, szybko dociera do mieszków włosowych i pobudza je do wzrostu oraz rozwoju. Działanie wykorzystywanych w metodzie Dr Cyj peptydów polega na wspomaganiu procesu wzrostu włosów. Takie połączenie okazuje się obecnie jednym z najbardziej skutecznych w terapii nadmiernego wypadania włosów i jest cenione zarówno przez pacjentów, jak i specjalistów na całym świecie.

W jaki sposób przeprowadza się zabieg Dr Cyj?

Dobrą informacją dla pacjentów jest fakt, że leczenie metodą Dr Cyj nie wymaga specjalnego przygotowania. Zabieg dla większości osób okazuje się praktycznie bezbolesny, jednak zależy to przede wszystkim od indywidualnego progu bólu. Wszystko dzięki wykorzystaniu cienkich igieł, których ukłucie jest bardzo słabo odczuwalne. Cały zabieg trwa około 30 min, jednak czas może być uzależniony od powierzchni głowy, jaki poddaje się leczeniu. Dr Cyj Hair Filler

Jedną z metod terapii nadmiernego wypadania włosów, która nie niesie za sobą praktycznie żadnych skutków ubocznych, jest właśnie Dr Cyj. Pacjenci po zabiegu mogą odczuwać jedynie swędzenie skóry głowy o niewielkim nasileniu, które zazwyczaj mija w ciągu doby. Warto pamiętać, że swędzącej tkanki nie wolno drapać. Efekty metody Dr Cyj są natychmiastowe i utrzymują się przez bardzo długi czas.

Na terapię składają się 4 sesje w przeciągu dwóch miesięcy. Wynika z tego, że każdy zabieg odbywa się co 2 tygodnie. Po zakończeniu terapii warto zdecydować się na zabiegi przypominające – co około pół roku. Dzięki temu uzyskane efekty będą bardziej skuteczne i długotrwałe.

Kto powinien zdecydować się na terapię Dr Cyj?

Innowacyjna metoda Dr Cyj Hair Filler jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Poleca się ją w szczególności osobom, które zmagają się z:

 • łysieniem androgenowym,
 • łysieniem spowodowanym nadmiernym stresem,
 • sezonowym wypadaniem włosów,
 • cienkimi, przerzedzonymi włosami.

Na terapię mogą zdecydować się osoby, które są niezadowolone z wyglądu swoich włosów. Gęste, zdrowe włosy często uważane są za przejaw dobrej kondycji, dlatego tak ważne jest, aby o nie dbać na wszelkie możliwe sposoby.

Czy istnieją przeciwwskazania do leczenia metodą Dr Cyj?

Opisywana terapia jest zabiegiem medycznym i jak w przypadku każdego z nich, mogą istnieć pewne przeciwwskazania.
Są to:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • wiek poniżej 18 lat,
 • zmiany skórne, w szczególności w obrębie głowy,
 • aktywna infekcja,
 • cukrzyca,
 • zażywanie leków immunosupresyjnych, które osłabiają odporność organizmu,
 • alergia na jakikolwiek składnik mieszanki wykorzystywanej w metodzie Dr Cyj.

Terapia Dr Cyj jest dedykowana dla wszystkich osób, które pragną poprawić kondycję swoich włosów, pobudzić je do wzrostu i walczyć z ich nadmiernym wypadaniem. Jeśli jesteś jedną z nich, zapraszamy do konsultacji!

4/5 - (11 głosów)

Zostaw komentarz